SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOR VÝROBY HADIC
Nabízíme: Hrubá mzda 20 000,- Kč až 26 000,- Kč / měsíc
stravenky 70 Kč/den
věrnostní měsíční bonusy, výkonostní, docházkový bonus, příspěvek na dopravu, mimořádné prémie
snadný dojezd MHD Ostrava, možnost si nadpracovat náhlou nemoc
třísměnný provoz - víkendy volné
20 dní dovolené, po jednom roce 25 dní dovolené

k 1.1.2019 pravidelné zvyšování mzdy
Speciání bonus v prvním odpracovaném měsíci bez absence: 4.000,- Kč

po prvních třech odpracovaných měsících bez absence: 3.000,- Kč
po prvním roce: 2.000,- Kč
po druhém roce: 3.000,- Kč
po třetím roce: 4.000,- Kč
Pracoviště: Ostrava - Hrabová
Nástup: Ihned
Požadujeme: fyzická a manuální zdatnost (na určitých postech)
zvládnutí pohybových stereotypů a odolnost vůči stereotypní práci
schopnost pochopit zadaný úkol
Zodpovědnost,soustředěnost,kvalita a preciznost
výborný zdravotní stav, plnoletost
výborná pracovní morálka samozřejmostí
zkušenosti z automobilového průmyslu - výhodou
Znalosti: Náplň práce:
výroba hadic v automotive
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105

Copyright (c) 2019, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:123/803003
Zobrazení:133/937605