SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: TECHNIK OPRAV
Nabízíme: -hlavní pracovní poměr
-nástupní mzda 18 020,-Kč
(po zaučení možnost kariérního postupu na vyšší pozici a zvýšení platu až na 20 060,- Kč)
-bonusy na docházku, dopravu a údržbu pracovního oděvu 2 100,- Kč
-náborový příspěvek až 5 000,- Kč
-dotovaný oběd
-dvousměnný provoz (ranní, odpolední)
-délka směny 7:45hod/den, pondělí až pátek
-jednosměnný provoz (denní směny)
-víkendy volné
-snadná dostupnost MHD
-svozové autobusy z Havířova, Karviné a Orlové
-zvýšení kvalifikace
Pracoviště: Ostrava - Hrabová
Nástup: IHNED
Požadujeme: -SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření (z důvodu vyhlášky 50/78 Sb.)
-vyhláška 50/78 Sb. par. 5 a vyšší
-znalost HW a SW,
-znalost práce na PC
-základy měření osciloskopem a multimetrem
-základy pájení
-schopnost čtení v elektroschématech
-znalost elektroznaček
-logické uvažování
-zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, dochvilnost, komunikativnost
-schopnost aktivní spolupráce v rámci kolektivu
-základní znalost AJ výhodou
-praxe výhodou
Znalosti: Náplň práce:
-analýza opravovaného produktu
-oprava vadných pcb desek
-výměna jednotlivých komponent pájením
-otestování funkčnosti produktu po provedení opravy
-diagnostika, měření osciloskopem a multimetrem
-pájení na cínové vlně, horkým vzduchem, mikropájkou
-provedení záznamu o opravě do interního systému
-čtení v elektronických schématech
-práce na PC
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105