SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: PRACOVNÍK PRO LOGISTIKU - 4 hod/den
Nabízíme: - pracovní doba 15:00 - 19:00 hod.
(s možností přechodu na plný úvazek)
- mzda 9 750,- Kč/měsíc + příplatky dle ZP
- bonusy na dopravu, docházku a praní oděvu v celkové výši 1 350,- Kč
- poloviční úvazek 20 hodin/týden
- příspěvek na stravování přímo na pracovišti
- snadnou dostupnost pracoviště linkami MHD
Pracoviště: Ostrava - Hrabová
Nástup: IHNED
Požadujeme: - komunikace v anglickém jazyce (alespoň úroveň B1)
- znalost práce na PC - MS Office (word, excel, outlook)
- schopnost pracovat pod tlakem
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilita
- spolehlivost, pečlivost
- zodpovědnost, se zaměřením na detail
- logické myšlení
- komunikativnost

Náplň práce:
- zabezpečení denní operativy řízením dovozních a vývozních procesů
- zaznamenávání, archivování a reportování záznamů
- spolupráce s dopravci pro zajištění dodávek materiálu a zařízení
- komunikace s ostatními odděleními za účelem zajištění jednotlivých zásilek včas a poskytnutí předpokladu doručení
Znalosti:
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 776 033 003