SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: MULTIFUNKČNÍ SKLADNÍK v OSTRAVĚ
Nabízíme: 16 500,- Kč/měsíc
(možnost zvýšení platu)
příplatky dle ZP
benefity: příspěvek na čištění oděvu
ranní směna (8 hod / den)
slevové programy na sportovní vyžití
dotovaný oběd, nebo stravenky
Pracoviště: Moravská Ostrava, Hrušovská 20
Nástup: IHNED
Požadujeme: - dobrý zdravotní stav, absolvování vstupní lékařské prohlídky bez omezení (břemena zátěž střední)
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost
- čistý rejstřík trestů

Náplň práce:
- přijímání úkolů pro vedoucího skladu
- převzetí zásilek, materiálu, rozdělení na oddělení
- svoz obalů, předání zásilek dopravním společnostem
- příprava dat pro interní reporty, práce s PC (excel základ), interní programy
- práce vhodná pro muže
Znalosti: - základní znalosti Excelu a Outlooku
- flexibilita ohledně změn směnnosti
- týmový hráč
- ochota k občasným přesčasům
- práce s PC

KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105