SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOŘI VÝROBY / CNC STROJE / LAKOVNY / OBROBNY
Nabízíme: -Hrubá mzda 23 000,- - 25 000,- Kč (vč. příplatků za ztížené prostředí, práci v SO+NE, nepřetržitý provoz)
-Navíc prémie do 10%
-Navíc odměny za přesčasovou práci
-Možnost zvýšení mzdy po 3 měsících.
-Příspěvek na stravné
-25 dní dovolené
-Po půl roce možnost přechodu do kmene
-Snadný dojezd MHD
-8 hodinové směny (7:30 hodin na pracovišti, 30 minut obědová pauza)
-Nepřetržitý provoz (2 dny ranní směna, 2 dny noční směna, 2 dny odpolední směna, 2 dny volno)
Pracoviště: Ostrava-Kunčice
Nástup: Možný ihned, popř. dle domluvy
Požadujeme: -Fyzická a manuální zdatnost (manipulace s kusy o váze 5 - 18 kg)
-Zvládnutí pohybových stereotypů a odolnost vůči stereotypní práci
-Schopnost pochopit zadaný úkol
-Kvalita/rychlost práce a její preciznost
-Dovednost osvojit si práci se stroji a přístroji
-Dobrá pracovní morálka

NEŽ U NÁS NASTOUPÍTE, RÁDI VÁS POZVEME NA POHOVOR A PROHLÍDKU PROVOZU.
Znalosti: Náplň práce:
-Obsluha obráběcích strojů, kontrola výrobku kalibry, vizuální kontrola vad
-Obsluha žíhací pece, ražení kódu žíhání do předepsaného místa na kole
-Ukládání kol dle typu a zápustek do košů a palet, nakládání a vykládání koše z pecí
-Zajištěni pořádku a čistoty na pracovišti a kolem strojů. Dodržování bezpeč. předpisů.
-Vedení záznamu o průběhu směny, zaznamenávání do systému neshodné výrobky
-Drobné opravy kol, obsluha výrobní linky
-Práce vhodná pro muže
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105