SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOR VÝROBY BRZDOVÝCH PEDÁLŮ v OSTRAVĚ
Nabízíme: -hlavní pracovní poměr
-mzda 92 Kč / hodinu + příplatky dle zákoníku práce
-příplatek 4 Kč / hodinu na noční a odpolední směně
-kvartální odměny
-dovolená 20 dní
-pravidelný výplatní termín
Pracoviště: Ostrava - Hrabová
Nástup: Možný ihned, popř. dle domluvy
Požadujeme: -zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu
-dobrý zrak
-precisnost, komunikativnost, samostatný úsudek a schopnost týmové práce
-zodpovědnost, dochvilnost
-praxe není nutná

NEŽ U NÁS ABSOLVUJETE POHOVOR A ROZHODNETE SE, RÁDI VÁS POZVEME NA OSOBNÍ PROHLÍDKU PROVOZU!
Znalosti: Náplň práce:
-výroba dílů pro automobilový průmysl (brzdové pedály do aut)
-vhodná pro muže i ženy bez rozdílu věku, i pro absolventy
-práce u linky, kombinovaná v sedě i ve stoje
-třísměnný provoz
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105

Copyright (c) 2019, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:503/781783
Zobrazení:508/915835