SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOR CNC
Nabízíme: - Hrubá mzda 21 000,- - 23 000,- Kč
(vč. příplatků za ztížené prostředí, práci v SO+NE, nepřetržitý provoz)
- navíc prémie do 10% - až 9,81/hod
- navíc odměny za přesčasovou práci

Možnost zvýšení mzdy po 3 měsících.
Příspěvek na stravné
25 dní dovolené
Po půl roce možnost přechodu do kmene
Snadný dojezd MHD

Nepřetržitý provoz (2 dny ranní, 2 dny odpolední, 2 dny noční, 2 dny volno)
Pracoviště: Ostrava - Kunčice
Nástup: Ihned
Požadujeme: - Fyzická a manuální zdatnost (manipulace s kusy o váze 5 - 18 kg).
- Zvládnutí pohybových stereotypů a odolnost vůči stereotypní práci
- Schopnost pochopit zadaný úkol
- Kvalita/rychlost práce a její preciznost
- Dovednost osvojit si práci se stroji a přístroji
- Dobrá pracovní morálka

Náplň práce: - Obsluha obráběcích strojů Okuma, Chiron, Fanuc a Saxon
- Kontrola výrobku kalibry
- Vizuální kontrola vad
- Vedení záznamu o průběhu směny
- Kontrola výsledku testu nevyváženosti
- Odjehlování a obsluha odjehlovacího stroje
- Zaznamenávání do systému neshodné výrobky

Znalosti:
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 776 033 003

Copyright (c) 2018, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:880/585474
Zobrazení:886/716034