SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: OPERÁTOR OPRAV
Nabízíme: - jistotu dlouhodobé spolupráce na HPP
- nástupní mzdu 17 500,-Kč + příplatky dle ZP
- práce v 1 - směnném provozu
- příspěvek na stravování přímo na pracovišti
- další firemní benefity
- snadnou dostupnost pracoviště linkami MHD
- možnost postupu na vyšší pozici
Pracoviště: Ostrava
Nástup: dle dohody
Požadujeme: - manuální zručnost, schopnost pracovat s drobnými součástkami
- ochota pracovat na směny a příležitostně konat přesčasy
- schopnost zvládnout práci podle manuálů v určeném pracovním tempu
- pečlivost, trpělivost, zodpovědnost, dochvilnost
- úspěšně absolvovat úvodní zacvičení
- zdravotní způsobilost
- čistý rejstřík trestů

Náplň práce:
- montáž/demontáž drobných dílů elektroniky
- čištění, vizuální kontrola a testování, balení produktů

Znalosti:
KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 800 104 105

Copyright (c) 2018, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:67/652914
Zobrazení:72/784662