SEŽENETE KAMARÁDOVI PRÁCI
A VY ZA TO BUDETE MÍT
5 000,-KČ!

Pro našeho partnera hledáme vhodné zaměstnance na pozici:
Pracovní pozice: FINAL TESTER
Nabízíme: 14 500,- Kč/měsíc + příplatky dle ZP
stravné
příspěvek na čištění oděvu atd. 50,- Kč
třináctý plat
iniciativní a mimořádné bonusy
jednosměnný provoz (6 - 14:30)
slevové programy na sportovní vyžití

Pracoviště: Ostrava
Nástup: Ihned
Požadujeme: - znalost HW (výhodou)
- manuální zručnost (práce s drobnými komponenty)
- dobrý zrak
- schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dochvilnost
- schopnost týmové práce, komunikativnost
- čistý rejstřík trestů
- dobrý zdravotní stav absolvování vstupní lékařské prohlídky bez omezení, EMG test
Znalosti: Náplň práce:
- Final test určených produktů / Pretest určených produktů (notebooky)
- Key out záznam o provedeném testu do interního systému (práce s PC)

KONTAKT: Životopisy zasílejte na: prace@flexitagency.com
tel.: 776 033 003

Copyright (c) 2018, FlexI T agency s.r.o.
Uživatelů:204/616649
Zobrazení:216/747730